Tajemství ukryté v Otevřené zahradě

Vydejte se na cestu po interaktivních stanovištích zasvěcených živlům. Získáte vhled do přírodních procesů a navíc můžete vstoupit do interakcí mimo běžný komunikační rámec ve skupině. Akční hra v populárním formátu pevnosti Boyard v krásném prostředí může vhodně doplnit vaši podnikovou akci a přispět k posílení vazeb mezi lidmi. Účastníci hry řeší úkoly v týmech a pro zdárné rozluštění tajemství se musí umět mezi sebou domluvit a zvolit správnou strategii.

Délka programu: 4 hodiny
Velikost skupiny: 16 – 40 osob.

Termín zvolíme po domluvě, necenění zašleme po upřesnění zadání (počet účastníků, požadavky na stravu).

Zážitkové programy

V přírodní Boromejské zahradě si můžete s vašimi kolegy posedět a užít si společný čas při grilování. Vaše setkání můžete obohatit o workshop (v délce 1,5 hodiny) pečení kváskového chleba nebo výroby přírodního mýdla. Technicky zaměřeným skupinám nabízíme komentovanou prohlídku pasivních budov s výkladem k využití technologií pro energetické úspory.

Rodinný den

Pozvěte zaměstnance i jejich rodiny a užijte si odpoledne ve zdravém prostředí Otevřené zahrady, kde si přijdou na své děti všeho věku i dospělí. Program je složený z herních aktivit a dílen, na základě vašich požadavků doplníme divadelním, žonglérským nebo hudebním vystoupením.

Doporučená délka programu: 4-6 hodin
Velikost skupiny: max. 250 osob (pro větší skupiny připravujeme programy ve spolupráci s hradem Špilberk)

Ceny dohodou dle konkrétních požadavků.